Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

вертикальне планування Будь-який будівельний процес в Києві починається з попереднього вирівнювання робочої території. Причинами для такої складної процедури можуть послужити різні чинники.

В першу чергу, все залежить від особливостей будівельного грунту. Основними показниками, для яких використовується вертикальне планування, є такі пункти:

 • низьке розташування рівня грунту по співвідношенню до ділянок сусідів – при наявності такої ситуації часто все талі води й залишки дощу скупчуються на ділянці;
 • близьке розташування грунтових вод – якщо шар грунту недостатньо високий, є ризики затоплення ґрунтовими водами;
 • наявність перепадів, інших дефектів поверхні – такі умови не тільки ускладнюють пересування по території, але й створюють несприятливі умови для будівництва об’єктів.

Такий непростий процес під силу тільки досвідченим будівельникам і компанія ТОВ Спецтехнік з цим відмінно справляється, так як підвищення рівня ділянки та вертикальне планування з пошаровим ущільненням серед її профільних послуг.

Ущільнення грунту, вертикальне планування

При виконанні вертикального планування майданчиків компанія «Спецтехнік» виконує переміщення грунту (доставка і вивезення грунту при необхідності) та пошарове (шаром 20 -40 см.) ущільнення грунту віброкатком з постійним контролем щільності й підтвердженням показників лабораторними висновками. вертикальне планування

Для виконання цієї роботи використовуємо грейдери, бульдозери, самоскиди, виброкатки й екскаватори різної продуктивності з власного парку будівельної техніки. Працюємо безпосередньо з замовником, без посередників та пропонуємо оптимальне ціноутворення.

Якщо з показниками, при яких проводиться вертикальне планування, все зрозуміло, то що стосується будівництва будівель, тут необхідний дещо інший підхід. Актуально застосовувати дещо інші варіанти: зворотна засипка пазух фундаменту та зворотна засипка пазух котловану, які між собою тісно пов’язані.

Одним з важливих завершальних етапів будь-якого будівництва є зворотна засипка пазух фундаменту. Вона являє собою обов’язковий невід’ємний процес, застосовуваний на стадії завершення будівництва фундаменту. Мета цієї будівельного дії: заповнити всілякі порожнечі (пазухи), які могли утворитися при застиганні бетону.

Важливо – проводиться дана робота тільки при повному застиганні підстави та встановлення цоколя. У деяких випадках так само можливо попереднє проведення всіх комунікаційних конструкцій.

Не менш важливим завершальним процесом, який виконує компанія Спецтехнік, є зворотна засипка пазух котловану. В ході її проведення необхідна точна й уважна робота. Врахуйте, що стінки котловану підтримують фундамент й важливо не порушити цілісність даної конструкції. Необхідно ретельно ущільнити грунти, а з цим завданням справляється тільки виброкаток, який доведе щільність грунту до потрібного рівня. Це неодноразова процедура – її проводять в декілька етапів.

Засипка пазух котловану

зворотна засипка грунту Для здійснення правильної зворотної засипки пазух слід враховувати характер використовуваного матеріалу та його щільність – це суттєво вплине на пошарове планування й ущільнення робочої площі. В якості основних матеріалів для засипання виступають наступні види:

 1. пісок – найпопулярніший будівельний матеріал, який служить відмінним провідником для вологи. При правильній системі дренажу пісок буде відмінно пропускати воду назад – в зимову пору року таке грунтозамещеніе не буде утворювати лід;
 2. глина – відносний по популярності матеріал, який використовується тільки в складних технологічних процесах. У Києві вона відмінно захищає поверхню від проникнення вологого середовища;
 3. грунт з робочої площі – самий бюджетний матеріал, так як в його якості використовується грунт, раніше добутий при вириванні котловану. Це дуже зручне рішення ще через однакових рівнів щільності, які відмінно захистять від проникнення вологи.

Важливо! Перш ніж запускати будь-які геодезичні роботи, необхідно отримати дозвіл на їх проведення. Потрібно правильно виконати вертикальне планування, так як це невід’ємний технологичний процес будь-якого будівництва. Відзначимо, що в основній його пункт входить переміщення грунту, який в Києві здійснює компанія ТОВ Спецтехнік.

Штат компанії має величезний вибір техніки, за допомогою якої успішно проводиться не тільки зворотня засипка грунтів та пазух зведених фундаментів, виконується ряд інших будівельних процесів та земляних робіт з виїздом по всій країні на лояльних умовах. Вашій увазі пропонується маневрений бульдозер вдосконаленої моделі, екскаватори гусеничні та колісні, самоскиди, багато іншої техніки.

При бажанні ви можете використовувати, екскаватор для переміщення грунту під керуванням досвідченого оператора або організувати поставку потрібного грунту на ділянку, яку виконувати наші самоскиди й навантажувачі.

ЗАМОВЛЯЙТЕ СПЕЦТЕХНІКУ

 • Вертикальне планування
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • бульдозер
  Оренда бульдозера
 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • Вертикальне планування
  Оренда екскаватора колісного