Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

розробка котлованаКомпанія ТОВ Спецтехніка надає всім бажаючим широкий спектр послуг, пов’язаних із земляними роботами. Сьогодні розробка котловану – один з найбільш затребуваних видів сервісу організаці. За багато років свого існування компанія змогла реалізувати багато проектів в Києві, що розрізняються за рівнем складності та специфіки їх виконання.

Розробка котловану здійснюється під фундамент, для подальшого зведення будівель та споруд. Зважаючи на важливість цього етапу, слід приділяти пильну увагу якості виконання земляних робіт. У разі необхідності ми можемо здійснити риття котловану або вирити земляний рів.

Звернувшись в нашу компанію, вам не потрібно замислюватися про якість наданих послуг. У нас працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, безперервно здійснюється внутрішній контроль якості. Завдяки цьому про нашу компанію виключно позитивні відгуки. Вам будуть доступні для замовлення екскаватор колісний, гусеничний, самоскиди. Вся техніка нова, маневрена, знаходиться в чудовому стані з технічної точки зору.

Земляні роботи екскаватором

Розробка котловану це складний технологічних процес, який вимагає відповідних умінь та досвіду. Перед здійсненням земляних робіт ми проаналізуємо наступні показники:

 1. склад грунту;
 2. можливость наявністі ґрунтових вод;
 3. рівень щільності ґрунту.

Після цього ми підготуємо спецтехніку й направимо її на ваш об’єкт. Земляні роботи здійснюються за допомогою бульдозера або екскаватора. Наші фахівці мають необхідний набір професійних якостей й досвіду, щоб вирішувати завдання з дотриманням всіх тонкощів процесу та високого рівня безпеки. Адже фундамент основа всього, тому важливість проведення земляних робіт не варто зменшувати.

Будівництво починається безпосередньо з підготовчого етапу, коли відбувається виїмка грунту. Дана процедура проходить відповідно до вимог будівельних норм плюс враховує всі позаштатні ситуації, які можуть виникнути. Наші співробітники роблять це якісно швидко.

Спорудження буде стійке, якщо під ним знаходиться фундамент, зведений у відповідності з усіма правилами будівництва, які передбачають якісне виконання земляних робіт. Якщо грунт має певні особливості, ми повідомимо вам про це, й запропонуємо шляхи вирішення можливих проблем.

У нас спецтехніка тільки від провідних марок:

 • Jcb JCB 3 CX;
 • Hitachi ZX 250 LC;
 • Volvo EC 210 BLC.

Замовити розробку котловану в Києві

котлованЩоб замовити послугу розробка котловану вам буде потрібно зробити телефонний дзвінок або ж написати нам лист на електронну пошту. Наші фахівці зв’яжуться з вами й обговорять всі умови виконання. Буде підібрана відповідна спеціальна техніка та обладнання, що дозволяє виконати всі поставлені замовником завдання в короткий період часу.

Вся спецтехніка нашого підприємства знаходиться в нашій власності, що дозволяє здійснювати гнучку цінову політику, передбачаючи для постійних клієнтів в Києві істотну знижку.

Даний технологічний етап грає важливу роль в будівництві будь-якого об’єкта: від невеликого гаража до багатоповерхового будинку. Вся спецтехніка, яка виїжджає на об’єкт замовника, проходить обов’язковий техогляд на предмет виявлення несправностей, що мінімізує будь-які складнощі при здійсненні земляних робіт.

При необхідності виконуємо промисловий демонтаж на майданчику замовника.

Ціна даної послуги від ТОВ Спецтехніка буде залежати від обсягу поставлених завдань, тривалості перебування спецтехніки на об’єкті, всіх особливостей виконання завдань. Наші екскаватори будуть перебувати на об’єкті будівництва необхідний для цього період. Без посередників. Розробка котловану буде здійснена швидко, якісно, недорого. Переконайтеся в цьому, і Ви!

ЗАМОВЛЯЙТЕ СПЕЦТЕХНІКУ

 • Аренда гидромолота в Киеве
  Оренда гідромолота
 • Розробка котловану
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • бульдозер
  Оренда бульдозера
 • Розробка котловану
  Оренда гусеничного екскаватора