Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

demontazh-2020
demontazh-2020-2
ekskavator-gidromolot-kiev
демонтаж зданий и сооружений

Професійний промисловий демонтаж є складною роботою, тому що має специфічні особливості з точки зору інженерних та технологічних підходів й процесів. Крім того, він дозволяється грамотно організувати безпеку на будівельному майданчику, так як забезпечує закриття доступу сторонніх осіб на ввірену територію й правильне відключення комунікацій на даному майданчику. Україна одна з стрімко розвиваючихся країн Європи, тому сьогодні промисловий демонтаж дуже актуальний та затребуваний.

УВАГА – професійні демонтажні роботи необхідно довіряти лише спеціалістам високого профілю, що володіють значним досвідом здійснення подібних робіт. Будь-яка неточність може позначитися згодом на ході будівельних процесів, тому дана послуга буде надана тільки на високому професійному рівні.

У нашій компанії ТОВ Спецтехнік зібрані справжні професіонали своєї справи, які на регулярній основі стикаються й успішно вирішують складні завдання, пов’язані з промисловим демонтажем в Києві. Щорічно працівники нашого підприємства проходять курси підвищення кваліфікації, вони працюють на найсучаснішій техніці, що гарантує виконання завдань з промислового демонтажу відповідно до наявних вимог та будівельних нормам. Ціна вас приємно здивує. Якщо у вас є тендер, то ми готові надати зниження вартості послуг.

Професійне знесення та демонтаж будівель

Наша компанія здійснить швидкий якісний професійне знесення, демонтаж будівель в короткі терміни в Києві. Після цього ви зможете приступити до будівельних робіт.

Будь-який будинок, споруда буде знесена в максимальні строки й в цілковитій безпеці. Знесення здійснюватиметься під наглядом наших досвідчених фахівців, що володіють величезним досвідом виконання повного комплексу робіт.

Послуги, що надаються компанією:

  1. Знесення та демонтаж бетонних конструкцій й будинків;
  2. Вивіз будівельного сміття самоскидами вантажопідйомністю 30 тонн.

Ми надаємо ряд додаткових послуг, що включають:

  • Розробку котлованів. Ми зможемо вирити котлован на місцевості з урахуванням геодезичних досліджень для подальшого зведення фундаменту;
  • Здійснення земляних робіт. На будь-якій стадії будівництва потрібні земляні роботи. У нас є передова імпортна техніка, яка може впоратися з поставленим завданням.

Ми надаємо – Екскаватори, Гідромолоти, Гідроножиці, Самоскиди.

Все обладнання знаходиться в нашій власності – наші ціни набагато нижче, ніж у більшій частині компаній, що представляють аналогічні послуги. Ціни договірні на даний сервіс. Постійним клієнтам надаються знижки.

У парку організації наступна техніка:

  1. колісний екскаватор VOLVO EW 180;
  2. гусеничний екскаватор HITACHI ZX 250 LC з гідроножицями;
  3. гусеничний VOLVO EC 210 з гідромолотом;
  4. екскаватор-навантажувач Jcb 3 cx з гідромолотом;
  5. самоскиди вантажопідйомністю до 40 тонн.

Як замовити промисловий демонтаж

Щоб замовити промисловий демонтаж, вам необхідно залишити заявку менеджеру. Ви можете це зробити як за допомогою телефонного дзвінка, так й відправкою листа на електронну пошту. У повідомленні вам необхідно вказати об’єкт, передбачуваний обсяг, можливі складнощі із здійсненням демонтажу.

Наші фахівці оперативно зв’яжуться з вами, обговорять умови співпраці плюс підберуть найбільш підходящу спецтехніку, здатну здійснити роботи на вашій будівельному майданчику в Києві або іншому місті України.

Будівельний сервіс від нашої компанії передбачає, що будинок або будь-яка інша конструкція, можуть бути піддані демонтажу за короткі терміни. Вартість послуг буде залежати від обсягу виконуваних робіт, їх складності. У нас є власний парк спецтехніки – працюємо без посередників по Києву та Україні. ЗАМОВЛЯЙТЕ професійний промисловий демонтаж за найвигіднішими цінами в регіоні!

Додаткові послуги

Разработка котлована
Выкопка озер и прудов

Викопка озер і ставків

Наші пропозиції:

створення ставка зі статичної водою;
копка озер будь-яких розмірів;
обслуговування, поглиблення водойм;
дизайнерське оформлення берега;
консервація на зимовий період штучних водойм.

Земляные работы

Земляні роботи

У нашому розпорядженні є вся необхідна для проведення і ведення земляних робіт спецтехніка, за допомогою якої під силу в стислі терміни:

створення з подальшим засипанням котлованів або вивезенням грунту;
копка траншей (прийом замовлень на будь-яку глибину і довжину);
планування ділянки землі;
риття колодязів;
укладка основи з грунту або піску з утрамбовкой для будівництва доріг.

Вывоз строймусора

Вивіз будівельного сміття

У категорію будівельного сміття відносяться такі відходи, як бита цегла, зруйнований бетон, шматки металу, дерева, демонтовані вікна, двері та ін. В разі забудови і рекультивації ділянки знятий грунтовий покрив також потребує вивезення та спеціальної утилізації на полігонах.

Ми організовуємо роботи з вивезення сміття і грунту в зручне для замовників час. Для фірм і компаній пропонуємо надання послуг за графіком на договірній основі.

Сыпучие стройматериалы

матеріали будівельні

Під замовлення з доставкою на будівництво, дачу, котедж привеземо:

пісок (річковий, кар’єрний, намивний) для приготування цементних і штукатурних розчинів, виконання дорожньої подушки, мощення тротуарної плитки. Купити пісок в Києві можна в фасування мішками або «навалом».
бут доломіту, пісковика, вапняку для кладки стін, фундаментів, декору штучних водойм;
щебінь гранітний, гравійний і вапняний будь-якої фракції для виробництва ЗБВ і бетонів, дорожнього будівництва;
відсів для відсипання майданчиків, тротуарів, дорожніх полотен.
керамзит для теплоізоляції підлог і стін, закладки фундаменту, виконання легких бетонів.

I am text block2.