Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

Розробка відвантаження та доставка чорнозему

чорноземЧорнозем це грунт, багатий мінералами й різними органічними сполуками. Він формується в природних умовах в теплому кліматі при впливі ряду сприятливих факторів. Не завжди умови для формування чорнозему існують на конкретній ділянці.

Послуга доставка чорнозему по Києву з легкістю вирішує цю проблему.

Компанія ТОВ Спецтехнік розробляє власну ділянку, розташовану в екологічно чистій приміській зоні та реалізує грунт за вигідною ціною. Ми організуємо оперативну доставку на вашу ділянку партій вагою від 30 тон по найбільш вигідним в регіоні цінами.

Є можливість самовивозу самоскидами замовника з нашим оперативним завантаженням. Ви можете особисто в цьому переконатися, оформивши заявку на сайті.

Чорнозем з доставкою самоскидами

Замовлення якісного чорнозему з доставкою самоскидами вантажопідйомністю 30 тон – це відмінне рішення. Ви можете активно вести сільськогосподарську діяльність або озеленення, не зупиняючи процеси вирощування різноманітних культур. Грунт не потребує внесення додаткових добрив й застосування будь-яких способів обробки.

Оформляючи замовлення на родючий грунт, ви отримуєте можливість заощадити бюджет й використовувати збережені кошти на інші потреби.

Ціна доставки чорнозему по Києву визначається безліччю факторів. В першу чергу, це відстань, на яку організовано перевезення. Розроблювана нами ділянка розташована в передмісті Києва, тому ми мінімізуємо фінансові витрати, пов’язані з транспортуванням кожної партії продукції.

Ми реалізуємо високоякісний чорнозем, який характеризується високим ступенем родючості. Внесення родючого чорнозему забезпечує оновлення сільськогосподарської території, збагачення грунту поживними речовинами й корисними мікроелементами.

Замовити чорнозем в ТОВ Спецтехнік

доставка чорнозему Ми реалізуємо чорнозем з доставкою самоскидом з ємністю кузова 20 кубів за прийнятними цінами. Наша продукція має відмінну якість. Ціна партії залежить від обсягу та адреси її доставки. Замовляючи чорнозем польовий ви зможете відмовитися від внесення в грунт різноманітних добрив хімічного походження.

Унікальна структура грунту сприяє збільшенню врожайності, тому попит на якісний грунт з кожним роком лише збільшується.

Він сьогодні успішно застосовується для подальшого озеленення територій й вирощування різних сільськогосподарських культур. Ви маєте можливість замовити необхідну кількість машин або самовивіз.

Наші машини перевозять до 30 т. чорнозему для озеленення за одну ходку й здатні задовольнити потреби кожного замовника.

Навантаження виконується нашої спецтехнікою в лічені хвилини.

Прийнятні ціни плюс відмінна якість.

Дополнительные услуги

Земляные работы

Земляные работы

В нашем распоряжении имеется вся необходимая для проведения и ведения земляных работ спецтехника, с помощью которой под силу в сжатые сроки:

 • создание с последующей засыпкой котлованов или вывозом грунта;
 • копка траншей (прием заказов на любую глубину и длину);
 • планировка участка земли;
 • рытье колодцев;
 • укладка основы из грунта или песка с утрамбовкой для строительства дорог.

Вывоз строймусора

Вывоз строительного мусора

В категорию строительного мусора относятся такие отходы, как битый кирпич, разрушенный бетон, куски металла, дерева, демонтированные окна, двери и др. В случае застройки и рекультивации участка снятый почвенный покров также нуждается в вывозе и специальной утилизации на полигонах.

Мы организовываем работы по вывозу мусора и грунта в удобное для заказчиков время. Для фирм и компаний предлагаем предоставление услуг по графику на договорной основе.

навантажувач

Сыпучие стройматериалы

Под заказ с доставкой на стройку, дачу, коттедж привезем:

  • песок (речной, карьерный, намывной) для приготовления цементных и штукатурных растворов, выполнения дорожной подушки, мощения тротуарной плитки. Купить песок в Киеве можно в фасовке мешками или «навалом».
  • бут доломита, песчаника, известняка для кладки стен, фундаментов, декора искусственных водоемов;
   щебень гранитный, гравийный и известковый любой фракции для производства ЖБИ и бетонов, дорожного строительства;
  • отсев для отсыпки площадок, тротуаров, дорожных полотен.
  • керамзит для теплоизоляции полов и стен, закладки фундамента, выполнения легких бетонов.