Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

бульдозер
Оренда бульдозера

Оренда бульдозера ЧТЗ-170

Вага механізму:

15 тон

Питомий тиск на грунт: 

МПа 0,076

Тяговий клас: 

10

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ: 6100 грн./зм *

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Обговорюється окремо

Бульдозер в оренду надається з паливом та оператором.

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

Оренда бульдозера Четра Т 15

Вага механізму:

29 тон

Питомий тиск на грунт: 

0,86 кг/см

Відвал: 

3.8 метра

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ: 10000 грн./зм *

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: Обговорюється окремо

Бульдозер в оренду надається з паливом та оператором.

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

Реалізація будь-якого будівельного проекту передбачає залучення бульдозера до виконання робіт. Будівельникам оренда бульдозера необхідна на етапі розробки майданчика, переміщення значних обсягів грунту та інших сипучих матеріалів на етапі підготовки будівельного майданчика до подальшого етапу будівництва. Машини різної потужності чудово справляються з завданнями виконання переміщення грунту в умовах розрізів та кар’єрів.

Під час виконання земляних робіт оренда бульдозера підвищеної продуктивності та надійності стає чудовою альтернативою його придбання. Клієнт отримує обладнання під керуванням кваліфікованого оператора в тимчасове користування, оптимізуючи свої фінансові витрати. Ця послуга стає все більш популярною в сучасному Києві та області завдяки своїм очевидним перевагам.

Бульдозер в оренду з оператором

Сьогодні оперативна оренда землерийної техніки з оператором це можливість якісного оперативного вирішення поставлених завдань на різних ділянках. ТОВ Спецтехнік надає машини в прокат за готівковий й безготівковий розрахунок. Постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові знижки при довгостроковому замовленні.

Всі доступні до замовлення машини адаптовані до експлуатації в складних умовах. Вони регулярно піддаються технічному обслуговуванню, проходять ремонт, який дозволяє усунути найменші несправності на початкових стадіях. Компанія не тільки пропонує величезний вибір спецтехніки, а й гарантує, що при процесі її експлуатації клієнт не зіткнеться з несправностями вузлів та механізмів.

Ми організуємо доставку обладнання замовнику низкорамні тралами по всій Київській області, Україні точно до обумовленого часу. Ми встановлюємо найнижчі ціни бульдозер в оренду ЧТЗ-170 серед конкурентів, оскільки цінуємо кожного замовника.

ЧТЗ-170 мають велику сферу застосування. Їх можна замовляти при виконанні:

 1. будівництва;
 2. лісозаготівлі;
 3. дорожніх робіт;
 4. розкривних операцій;
 5. гірничодобувної галузі;
 6. планування місцевості, переміщення грунту.

За рахунок установки додаткового навісного обладнання ми можемо істотно розширити функціональні можливості механізму. Найбільш часто застосовуються розпушувачі та відвали.

Послуги бульдозера в Києві

Щоб швидко, недорого замовити послуги бульдозера в Києві ви можете дзвонити за контактним номером телефону або залишити заявку на нашому офіційному сайті. Вартість послуг ви завжди можете дізнатися у нашого менеджера. Ціна на надання спецтехніки в оренду багато в чому визначається від відстані, на яке необхідно транспортувати обладнання, характеру тривалості запланованих до виконання завдань.

Ми пропонуємо своїм клієнтам бульдозери, які поєднують продуктивність плюс виняткову надійність. Всі вузли обладнання підготовлені до інтенсивної експлуатації в екстремальних умовах, тому з легкістю витримують істотні навантаження. Крім високої якості механізмів, клієнтів приваблює маневреність спецтехніки. Ви можете недорого орендувати обладнання для виконання операцій на обмеженому просторі, котлованах, відвалах. За керування машиною буде відповідати висококваліфікований оператор, який впевнено справляється з будь-якими поставленими перед ним завданнями.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте індивідуальні умови співпраці плюс чудову якість сервісу при мінімальних фінансових витратах. Зв’яжіться з нашим менеджером для обговорення умов взаємодії.

Замовити зараз!
+38 096 355 11 55

Контакти

С ЭТОЙ ТЕХНИКОЙ БЕРУТ

 • Аренда гидромолота в Киеве
  Оренда гідромолота
 • Оренда бульдозера
  Оренда екскаватора колісного
 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • Оренда бульдозера
  Оренда екскаватора-навантажувача