Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net


Самоскид в оренду

Вантажопідйомність: від 20 до 30 тон.

Об `єм кузова:  від 16 до 24 м.куб.

Максимальна швидкість: 90 км./год.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ: 6500 грн./зм *

Самоскид в оренду надається з паливом та водіем.

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годинСамоскид 40 тон в оренду

Вантажопідйомність: від 30 до 40 тон.

Об `єм кузова:  від 26 до 28 м.куб.

Максимальна швидкість: 90 км./год.

ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ: Договірна *

ВАРТІСТЬ тона / км: від 1.50 до 3.50 грн.

Самоскид в оренду надається з паливом та водіем.


Самоскид належить до категорії спеціальних вантажних автомобілів. Завдяки саморозвантажний кузову він буде найбільш оптимальним варіантом при перевезенні вантажів насипного і навалочних характеру. Використовується цей універсальний вид вантажного транспорту в таких галузях, як будівництво, сільське господарство, гірничодобувні роботи, комунальне господарство і т.д.

Купівля вантажних автомобілів та подальше утримання цілого парку такої техніки, для виконання різного роду робіт, не по кишені іноді процвітаючим підприємствам. Набагато вигідніше на договірних умовах замовити послугу оренда самоскида з водієм для вирішення конкретних локальних задач.

Самоскид в оренду – очевидні вигоди

Компанія «ТОВ Спецтехнік» недорого надає послуги здачі самоскида в оренду Київ область.

Наші самоскиди здійснюють перевезення наступних категорій:

 1. Різних видів грунту;
 2. Сипучих будівельних матеріалів – піску, щебеню, чорнозему, гравію, газобетону, гіпсу, сухого цементу;
 3. Кормів, різного роду добрив;
 4. Демонтованих фрагментів будівель, будсміття;
 5. Труб з різною довжиною діаметром.

Ми здаємо самоскид в оренду 30 тонн вантажопідйомності з об’ємом кузова до 20 кубів. Такий великий автопарк дозволяє нашим замовникам оперативно недорого підібрати необхідну техніку, в повній мірі підходить для виконання даного конкретного типу робіт.

Наші самоскиди витримують підвищені навантаження, мають прекрасну маневреність. Завдяки цим якостям ми забезпечуємо оперативне вивезення та доставку істотних обсягів вантажів, сміття, всіляких матеріалів на значні відстані не дивлячись на стан дорожнього покриття.

Наша спеціальна техніка періодично проходить техогляди, тому у нас ніколи не буває непередбачених поломок або інших неприємних пригод при виконанні замовлень. Водійський склад компанії сформований з фахівців високої кваліфікації, які мають за плечима багаторічний досвід роботи з багатьма сотнями виїздів і десятками тисяч пройдених кілометрів, по далеко не самим ідеальним дорогам.

Йдучи назустріч побажанням наших замовників, при деяких випадках наша спецтехніка надається без водія-оператора, за умови грамотного використання орендарем автомобіля без порушення технічних вимог інструкцій заводів виробників.

Послуги самоскида в Києві

Відвідавши наш офіційний сайт або зробивши дзвінок за вказаною в розділі контактів телефону, ви можете замовляти спеціальну вантажну техніку з необхідними технічними характеристиками.

Нашими послугами користуються як фізичні особи, так і різні організації. Оплата проводиться будь-якою, зручною для наших клієнтів формі. Ціна за вантажоперевезення від 1.60 т / км розраховується, виходячи з дальності перевезення: чим більше відстань, тим дешевше вартість тонни за кілометр. Сьогодні, на вартість послуги самоскида впливають вантажопідйомність машини, величина розрахункової швидкості автомобіля, час вимушеного та робочого (під навантаженням) простою й деякі інші фактори – згідно з відповідними нормативними документами.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ!
+38 096 355 11 55

КОНТАКТИ

С ЭТОЙ ТЕХНИКОЙ БЕРУТ

 • Оренда самоскида
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • бульдозер
  Оренда бульдозера
 • Оренда самоскида
  Оренда гусеничного екскаватора
 • Оренда самоскида
  Оренда екскаватора колісного