Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

аренда екскаватора колесного

VOLVO EW 180

Глибина копання: 6,3 м.

Вага:  20 тон.

Обсяг ковша:  1,1 м. куб.

Вартість оренди: 7000 грн./зм *

 

 

*  – Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

На кожному будівельному майданчику є необхідність в залученні екскаватора. Якщо ваша організація не може надати екскаватор на об’єкт то кращий вихід із ситуації з дефіцитом спецтехніки це оренда екскаватора в компанії пропонує послуги техніки з власного оренда екскаватора атлас парку. Компанія «Спецтехнік» одна з таких компаній та пропонує орендувати екскаватор Volvo EW160 на взаємовигідних умовах для роботи в Києві.

В умовах щільної забудови Києва оренда екскаватора Volvo може виявитися найоптимальнішим рішенням при виборі спецтехніки для виконання конкретної роботи.

Він найбільш пристосований до роботи в міських умовах на малих площах і обмежених внутрішньоквартальних проїздах Києва.
Завдяки співвідношенню собівартості і високої продуктивності це ідеальний екскаватор для прокладки траншей під міські комунікації. Його мінімальний розмір, висока продуктивність і низька ціна оренди роблять його незамінним при виконанні цих робіт.

У Києві взяти в оренду екскаватор Volvo ви можете просто зателефонувавши в нашу компанію. Наші менеджери проконсультують вас з будь-яких питань й узгодять цінову політику. При необхідності роботи екскаватора в дуже складних умовах наш представник приїде на ваш об’єкт для прийняття рішення на місці робіт. Залежно від складності виконання та обсягу робіт ми готові надати вам екскаватор в оренду з ковшами різної ширини й об’єму.

Правильний підбір необхідної спецтехніки та її комплектації допоможе вам істотно знизити витратну частину на виконання необхідного вам об’єму робіт.

Колісний екскаватор в оренду недорого

Компанія спецтехніки пропонує широкий спектр послуг спецтехніки. Власний парк будівельної спецтехніки дозволяє запропонувати замовнику такі послуги як оренда екскаватора Volvo Atlas Jcb Comatsu, оренду самоскидів. Всю спецтехніку й ціни на її оренду ви можете подивитися відкривши каталог техніки на нашому сайті.

Послуги Колісного екскаватора

Наша компанія пропонує лояльну цінову політику і ми готові обговорювати ціни на послуги екскаватора в кожному конкретному випадку. Ціна на послуги залежить від багатьох факторів і умов. Телефонуйте – домовимося.
Пропонуємо орендувати екскаватор за приємними цінами. Будь-який район оперативно.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ!
+38 096 355 11 55

КОНТАКТЫ

З ЦІЄЮ ТЕХНІКОЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ

 • Оренда екскаватора колісного
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • Аренда гидромолота в Киеве
  Оренда гідромолота
 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • Оренда екскаватора колісного
  Оренда гусеничного екскаватора