Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

Оренда гусеничного екскаватора Volvo 210

Вага: 23 т.

Обсяг ковша:  1,3 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора CASE CX225SR

Вага: 25 т.

Обсяг ковша:  1,5 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора HITACHI ZX 250

Вага: 22 т.

Обсяг ковша:  1,6 кубометра

Вартість оренди: 8200 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора JCB 210

Вага: 21 т.

Обсяг ковша:  1,4 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Будівництво в Києві йде бурхливими темпами. Прокладаються комунікації та нові дороги, розчищаються території, проводиться знесення старих будівель та зведення нових. При цьому важливою складовою частиною будівельних заходів є земляні роботи. Розбирання завалів, розробка грунту, копання траншей, котлованів, навантаження матеріалів на вантажний автотранспорт для всього цього необхідна спецтехніка – оренда гусеничного екскаватора найоптимальніший вибір для вирішення таких завдань.

Подібна техніка вважається універсальною, тому дуже затребуваною: гусеничний хід сприяє зменшенню тиску на грунт, площа опори механізму зростає, сприяючи кращої маневреності на будівельному майданчику, незалежно від виду та стану грунту. Сьогодні далеко не всі організації в Києві можуть дозволити собі покупку такого дорогого устаткування, тим більше зміст цілого парку. Набагато вигідніше оренда гусеничних екскаваторів з доставкою на об’єкт замовника.

Гусеничний екскаватор в оренду

Наша компанія надає таку послугу по Києву, області, а при відповідних домовленостях із замовниками й по всій Україні. Важливо – екскаватор здається орендареві тільки разом з професійним оператором. При необхідності можна замовити техніку з додатковим навісним обладнанням. Це дозволити в кілька разів розширити функціонал плюс істотно заощадити на оренді.

Завдяки оренді гусеничного екскаватора наші клієнти:

 • Гарантовано отримують якісні послуги по всьому об’єму земельних робіт;
 • Звільняються від необхідності постійного обслуговування, утримання та ремонту спецтехніки все це знаходиться в компетенції орендодавця в особі нашої організації. А зекономлені значні кошти замовник може перенаправити на інші будівельні заходи.

При бажанні наші клієнти мають можливість одночасно орендувати кілька гусеничних екскаваторів, благо можливості нашого автопарку це дозволяють. Увага – для організацій, які співпрацюють з нами на постійній основі, діє гнучка система знижок, найбільш вигідні умови співпраці та оплати.

Послуги гусеничного екскаватора

Ми пропонуємо замовникам найсучаснішу техніку виробництва провідних світових брендів, в числі яких VOLVO 210, CASE CX225SR, KOMATSU моделей PC 210 LC, PC 240 LC.

Вибір в кожному окремому випадку необхідної моделі екскаватора проводиться з урахуванням:

 1. Особливостей передбачуваних робіт, їх умов, обсягу;
 2. Можливостей доступу до місця їх проведення;
 3. Властивостей грунту на будівельному майданчику;
 4. Намічених навантажень та орієнтовного періоду часу на всі роботи.

Як замовляти оренду гусеничних повноповоротних екскаваторів?

Для цього слід зв’язатися з менеджерами компанії по одному з вказаних на нашому офіційному сайті контактних телефонів. Після узгодження з ними всіх подробиць, деталей з підбором найбільш оптимального для даного випадку варіанту й уточненням ціни послуги. Спецтехніка в обумовлений термін буде доставлена на місце проведення заходів. Консультація надається нашими фахівцями на безкоштовній основі, а спецтехніка доставляється на об’єкт по Україні в самі мінімальні після укладення договору терміни.

Оренда це вигідно – телефонуйте в ТОВ Спецтехнік, домовимося.

Замовити зараз!
+38 096 355 11 55

Контакты

З ЦІЄЮ ТЕХНІКОЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ

 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • Оренда гусеничного екскаватора
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • бульдозер
  Оренда бульдозера
 • Оренда гусеничного екскаватора
  Оренда екскаватора колісного