Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

Оренда гусеничного екскаватора JCB 210

з просіювальним ковшем

Обсяг ковша:  2,4 кубометра

Вартість оренди: 13500 грн/зміна *


Оренда гусеничного екскаватора JCB 210

Вага: 21 т.

Обсяг ковша:  1,4 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора Volvo 210

Вага: 23 т.

Обсяг ковша:  1,3 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора HITACHI ZX 250

Вага: 27 т.

Обсяг ковша:  1,6 кубометра

Вартість оренди: 8200 грн/зміна *

Оренда гусеничного екскаватора CASE CX225SR

Вага: 25 т.

Обсяг ковша:  1,5 кубометра

Вартість оренди: 7800 грн/зміна *

Будівництво в Києві йде бурхливими темпами. Прокладаються комунікації та нові дороги, розчищаються території, проводиться знесення старих будівель та зведення нових. При цьому важливою складовою частиною будівельних заходів є земляні роботи. Розбирання завалів, розробка грунту, копання траншей, котлованів, навантаження матеріалів на вантажний автотранспорт для всього цього необхідна спецтехніка – оренда гусеничного екскаватора найоптимальніший вибір для вирішення таких завдань.

Подібна техніка вважається універсальною, тому дуже затребуваною: гусеничний хід сприяє зменшенню тиску на грунт, площа опори механізму зростає, сприяючи кращої маневреності на будівельному майданчику, незалежно від виду та стану грунту. Сьогодні далеко не всі організації в Києві можуть дозволити собі покупку такого дорогого устаткування, тим більше зміст цілого парку. Набагато вигідніше оренда гусеничних екскаваторів з доставкою на об’єкт замовника.

Гусеничний екскаватор в оренду

Наша компанія надає таку послугу по Києву, області, а при відповідних домовленостях із замовниками й по всій Україні. Важливо – екскаватор здається орендареві тільки разом з професійним оператором. При необхідності можна замовити техніку з додатковим навісним обладнанням. Це дозволити в кілька разів розширити функціонал плюс істотно заощадити на оренді.

Завдяки оренді гусеничного екскаватора наші клієнти:

 • Гарантовано отримують якісні послуги по всьому об’єму земельних робіт;
 • Звільняються від необхідності постійного обслуговування, утримання та ремонту спецтехніки все це знаходиться в компетенції орендодавця в особі нашої організації. А зекономлені значні кошти замовник може перенаправити на інші будівельні заходи.

При бажанні наші клієнти мають можливість одночасно орендувати кілька гусеничних екскаваторів, благо можливості нашого автопарку це дозволяють.

Замовник при необхідності може отримати повноповоротний екскаватор з гідромолотом або екскаватор з просеивающим ковшем для вирішення своїх завдань. Замовляючи таке додаткове обладнання як просеивающий ківш або гідромолот ви значно розширюєте сферу застосування екскаватора на майданчику.

Увага – для організацій, які співпрацюють з нами на постійній основі, діє гнучка система знижок, найбільш вигідні умови співпраці та оплати.

Послуги гусеничного екскаватора

Ми пропонуємо замовникам найсучаснішу техніку виробництва провідних світових брендів, в числі яких VOLVO 210, CASE CX225SR, KOMATSU моделей PC 210 LC, PC 240 LC.

Вибір в кожному окремому випадку необхідної моделі екскаватора проводиться з урахуванням:

 1. Особливостей передбачуваних робіт, їх умов, обсягу;
 2. Можливостей доступу до місця їх проведення;
 3. Властивостей грунту на будівельному майданчику;
 4. Намічених навантажень та орієнтовного періоду часу на всі роботи.

Як замовляти оренду гусеничних повноповоротних екскаваторів?

Для цього слід зв’язатися з менеджерами компанії по одному з вказаних на нашому офіційному сайті контактних телефонів. Після узгодження з ними всіх подробиць, деталей з підбором найбільш оптимального для даного випадку варіанту й уточненням ціни послуги. Спецтехніка в обумовлений термін буде доставлена на місце проведення заходів. Консультація надається нашими фахівцями на безкоштовній основі, а спецтехніка доставляється на об’єкт по Україні в самі мінімальні після укладення договору терміни.

Оренда це вигідно – телефонуйте в ТОВ Спецтехнік, домовимося.

Замовити зараз!
+38 096 355 11 55

Контакты

З ЦІЄЮ ТЕХНІКОЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ

 • Оренда гусеничного екскаватора
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • Оренда гусеничного екскаватора
  Оренда екскаватора колісного
 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • бульдозер
  Оренда бульдозера