Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

аренда гидромолота

Гідромолот на базі VOLVO EC 210

Вага гідромолота: 1.65 т.

Енергія удару: 4000 Дж

Вартість оренди: 12400 грн/зм *

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

аренда гидромолота

Гідромолот на базі Komatsu WB93-R

Маса гідромолота: 390 кг.

Енергія удару:  960 Дж.

Робочий тиск:  120 бар

Вартість оренди: 7500 грн/зм *

Гідромолот на базі JCB 3CX

Маса гідромолота: 350 кг

Енергія удару: 849 Дж

Вага: 350 кг

Частота ударів: 450-900 уд/хв

Вартість оренди: 7500 грн/зм *

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

Кількість вільних будівельних майданчиків в такому мегаполісі як Київ вже практично дорівнює нулю. Сьогодні для того щоб побудувати щось нове необхідно зруйнувати старе будова й підготувати майданчик до проведення комплексних будівельних робіт з будівництва нової будівлі.

Для проведення руйнування та демонтажу старих конструкцій будівельні компанії задіють екскаватори з встановленим таким додатковим обладнанням як гідромолот й гідроножиці. Гідравлічний молот (бутобой) це змінне обладнання екскаватора яке підключається до гідравлічної системи та перетворює енергію руху гідравлічної рідини в енергію удару піки.

Застосовується оренда гідромолота jcb для руйнування, демонтажу залізобетонних споруд, руйнування фундаментів, дорожнього покриття, дроблення великих шматків бетону та для первинного розпушення грунтів та інших демонтажних операцій вимагають високої енергії удару. Ми пропонуємо оперативні послуги гідромолота в Києві та по Україні.

Підбирати гідромолот в оренду необхідно з огляду на його ефективну ударну потужність, залежно від матеріалу який потрібно зруйнувати. Компанія спецтехніки пропонує орендувати гідромолот jcb в Києві на взаємовигідних умовах оренди.

Гідромолот в оренду недорого

Замовникам в Києві взяти в оренду гідромолот jcb сьогодні досить просто – всього одним телефонним дзвінком. Але спочатку вам необхідно уважно вибрати та бажано перевірити організацію для подальшої співпраці з питання оренда гідравлічного молота jcb в Києві недорого. Головний й вирішальний фактор у виборі майбутніх партнерів це наявність власного парку будівельної спецтехніки. Якщо парк техніки компанії має десятки одиниць, міститься в хорошому стані й управляється професійними операторами-з цією компанією можна співпрацювати з питань оренди гідромолота і не тільки.

Компанія «Cпецтехнік» має свій парк будівельної спецтехніки та пропонує послуги гідромолота на взаємовигідних умовах в Києві, області.

Наша компанія має великий власний парк екскаваторів jcb cat з гідромолота, самоскидів різної вантажопідйомності, пропонує екскаватори-навантажувачі в оренду з доп.оборудования, іншу спецтехніку будівельну.

Як і де замовити гідромолот в оренду

Для успішного виконання вашої будівельної завдання рекомендуємо звертатися тільки в професійні компанії. Тільки такі організації забезпечать вас справної технікою керованої професійним оператором мають багаторічний досвід роботи на гідромолот jcb і cat.
Звертайтеся в компанію Спецтехнік та ми забезпечимо вам успішне виконання будь-якої будівельної задачи.

Послуга оренда гідромолота це недороге та оперативне рішення по спецтехніці, оперативно в будь-якому районі Києва.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ!
+38 096 355 11 55

КОНТАКТИ

З ЦІЄЮ ТЕХНІКОЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ

 • Аренда самосвала в Киеве
  Оренда самоскида
 • Оренда гідромолота
  Оренда екскаватора колісного
 • Оренда гідромолота
  Оренда екскаватора-навантажувача
 • Оренда гідромолота
  Оренда гусеничного екскаватора