Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net


аренда екскаватора-навантажувача

JCB 3 СХ

Обсяг переднього ковша: 1,1 куб.

Обсяг заднього ковша:  0,4 куб.

Глибина копання:  5,46 м.

Додатково:

Максимальна висота вивантаження 4,32
Вантажопідйомність фронтального ковша 3 300 кг.
Вартість оренди: 5200 грн/зм *

*  — Всі ціни вказані без ПДВ за зміну 8 годин

Екскаватори – навантажувачі jcb 3 cx і 4 cx являють собою ідеальне поєднання фронтального навантажувача та екскаватора з можливістю оснащення різним навісним обладнанням у вигляді гидромолота, гідробур, зуба-розпушувача.

Щелепної ківш оренда екскаватора-навантажувача jcb 3 cx здатний виконувати кілька операцій загально-будівельного призначення, в тому числі навантаження, планування грунту. Дуже корисна опція – телескопічна рукоять, яка не тільки збільшує глибину копання до 5 м, а й дозволяє далеко відкидати вироблений грунт або завантажувати самоскид з високими бортами.

Компактність цих машин робить їх незамінними при необхідності різних землерийних робіт та навантаження грунту в обмежених міських умовах, в умовах щільної забудови й навіть всередині будівель та споруд. У Києві недорого орендувати екскаватор-навантажувач jcb з професійним оператором на взаємовигідних умовах ви можете в компанії Спецтехнік.

Екскаватор-навантажувач jcb відрізняються високою продуктивністю, новизною технічних рішень, універсальністю та експлуатаційної ефективністю. На будь-якому будівельному майданчику оренда екскаватора-навантажувача здатна істотно полегшити виконання будівельних робіт, знизити витрати ручної праці і значно скоротити час, необхідний на виконання конкретного завдання.

Сьогодні екскаватор-навантажувач допоможе вам зменшити витратну частину й здати об’єкт вчасно. Одна з моделей екскаватора-навантажувача називається sitemaster що вказує на її універсальність в роботі саме в міських умовах. У Києві оренда екскаватора-навантажувача jcb 3 cx sitemaster дозволить виконувати будівельні роботи в самих обмежених міських умовах.

Там де повноповоротний екскаватор не може виконати завдання екскаватор-навантажувач з вантажними вилами орендований в нашій компанії допоможе вам успішно виконати будівельну завдання.

Екскаватор-навантажувач в оренду недорого

У Києві велика кількість організацій пропонують екскаватор-навантажувач jcb в оренду але далеко не кожна компанія має власний парк спецтехніки. Наша компанія має великий власний парк будівельної спецтехніки складається з екскаваторів, самоскидів, екскаваторів-навантажувачів. Замовляйте послуги спецтехніки Київ область.

Послуги екскаватора навантажувача в Києві

Наявність власної техніки дозволяє запропонувати замовнику послуг екскаватора-навантажувача саму лояльну взаємовигідну цінову політику. Вам не доведеться оплачувати посередників і диспетчерів.
Київ оренда екскаватора-навантажувача оперативно, цілодобово Й недорого.

Замовити зараз!
+38 096 355 11 55

Контакти

З ЦІЄЮ ТЕХНІКОЮ ЗАМОВЛЯЮТЬ

 • Аренда гидромолота в Киеве
  Оренда гідромолота
 • Оренда екскаватора-навантажувача
  Оренда екскаватора колісного
 • бульдозер
  Оренда бульдозера
 • Оренда екскаватора-навантажувача
  Оренда гусеничного екскаватора