Контактний телефон

+38 098 80 55 341

+38 096 355 11 55

Час роботи

Без вихідних 08:00 - 20:00

Напишіть нам

spec-tehnik@ukr.net

Послуги з оренди спеціальної будівельної техніки техніки популярні в кожному сучасному мегаполісі. Придбання високовартісного транспорту в особисте користування не входить в плани приватних клієнтів й багатьох компаній. ЗВЕРТАЙТЕСЯ в ТОВ Спецтехнік для замовлення підходящої машини на період виконання тих чи інших робіт

Для підрядників оренда спецтехніки давно стала кращою альтернативою її придбання. За адекватну ціну замовник отримує у тимчасове користування бульдозер або самоскид, необхідний для оперативного вирішення певних завдань.
Сьогодні орендувати спеціальну техніку вигідно, в першу чергу тим, що клієнт позбавляє себе не тільки від витрат на покупку дорогого устаткування, але й від клопоту, пов’язаних з його ремонтом та обслуговуванням. Зміст великого парку механізмів дороге задоволення, яке можуть собі дозволити лише великі компанії.

Оренда як окрема послуга дозволяє вибирати найбільш підходящі машини з великого асортименту. Гідромолот або екскаватор будуть перебувати під управлінням досвідченого оператора, який успішно виконає всі заплановані роботи при складних умовах

Спецтехніка в оренду

Ми надаємо величезний вибір будівельних механізмів, доступних для замовлення, для подальшого використання в умовах будівельного майданчика та на інших об’єктах. Багато моделей гусеничних екскаваторів, представлені в нашому автопарку, практично неможливо знайти у вільному продажу. Ви зможете отримати в користування обладнання на необхідний час, заплативши за це мінімальну суму.

Сьогодні в Києві орендарям доступна різноманітна спецтехніка. Залежно від типу механізму, різниться й частота його використання. Окремі види машин експлуатуються щодня, інші необхідні для вирішення вузькоспеціалізованих завдань. На будівельному майданчику наприклад навантажувачі перетворюються в техніку, яка застосовується щодня. На будмайданчиках не обійтися без фронтального навантажувача, але не кожен клієнт може дозволити собі покупку устаткування для експлуатації. Послуга спецтехніка в оренду вирішує цю проблему.
Весь асортимент обладнання, доступного на території України, представлений декількома різновидами:

  • екскаватори гусеничні повноповороті, колісні;
  • екскаватори навантажувачі з гідромолотом;
  • самоскиди;
  • бульдозери.

У власності компанії високопродуктивні повноповороті CAT VOLVO JCB, екскаватори-навантажувачі JCB 3 CX з додатковим обладнанням (вила, гідромолот), самоскиди вантажопідйомністю до 30 тонн та об’ємом кузова 20 кубів, бульдозери ЧТЗ.

Послуги спецтехніки Київ

Ми пропонуємо ЗАМОВИТИ спецтехніку з доставкою по Києву, області, Україні на вигідних умовах. У нас замовляють спецтехніку, тому що:

  1. Це вигідно. Фінансові втрати клієнта на експлуатацію мінімальні.
  2. Вам не доведеться оплачувати простій техніки, її ремонт та обслуговування.
  3. Вам не потрібно тримати в штаті инжинерів, плюс немає необхідності нести інші додаткові витрати.
  4. Ви оплачуєте оренду машини в залежності від часу, який вона буде перебувати у вашому розпорядженні.
  5. Це просто. Всі клопоти по обслуговуванню машин та контролю їх технічного стану беруть на себе наші фахівці.

Ми надаємо клієнтам повністю справне устаткування, на якому не виникнуть поломки під час роботи на майданчику. Подібні ситуації категорично виключені.
Ви отримуєте висококваліфікованого оператора для управління спецтехнікою без додаткових витрат.

Замовляйте послуги спецтехніки Київ, область, по Україні для виконання різних робіт за договірними цінами через офіційний сайт організації або за контактним телефоном.

Отримати консультацію щодо вибору спецтехніки в оренду

Менеджер-консультант неодмінно обумовить всі деталі – на який термін ви орендуєте техніку та яка вартість послуги виходить в результаті. Таким чином, вас не чекає ніяких неприємних сюрпризів. Важливим фактором є можливість орендувати техніку в будь-яку пору року – адже різного роду ремонтні та будівельні роботи ведуться цілий рік. Крім того, ми пропонуємо техніку завжди в чудовому стані яка регулярно проходить плановий огляд й ремонт, а значить, завжди готова до оренди та ефективному використанню на будівельному майданчику.

выбор техники в аренду

I am text block2.